Firma EUROSPARK powstała w 1991 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie artykułów szkolno-biurowych od renomowanych, światowych producentów, głównie europejskich. Dystrybucja produktów z naszej oferty odbywa się poprzez sieć ponad stu hurtowni zlokalizowanych na terenie całej Polski. Jesteśmy przedstawicielami poniższych marek handlowych na zasadach wyłącznej dystrybucji w Polsce :

FIBRACOLOR, HI-TEXT marki włoskiej firmy Etafelt s.r.l. – artykuły piśminenne : pisaki – pojedyncze i dwustronne, mazaki – zwykłe oraz specjalne dla dzieci już od 1 roku, wymazywalne, magiczne, do materiałów, pieczątki/stempelki, akwarelowe, artystyczne do ozdabiania, duże-plakatowe, profesjonalne 50-kolorowe oraz odpowiadające paletom barwnym 100-kolorowe, markery niezmywalne, markery suchościeralne do tablic, markery do płyt CD, DVD i na różne folie prezentacyjne OHP, zakreślacze fluorescencyjne, wymazywacze do atramentów z natychmiastową korekcją, cienkopisy, nowoczesne plasteliny bezglutenowe, farby akwarelowe i tempery dla małych dzieci, ołówki i kredki.

FAPI/FAIBO Hiszpania – elastyczne zestawy kreślarskie, niełamliwe linijki, ekierki i kątomierze, duże przybory geometryczne i kreślarskie do tablic szkolnych i prezentacyjnych oraz ostatni hit sprzedaży – kubki magnetyczne z mocnymi magnesami neodymowymi na markery oraz inne wyroby.

LORENZ Włochy – cyrkle i zestawy cyrkli : szkolne, techniczne, precyzyjne i profesjonalne, nastawne i z pantografami oraz kroczki do pomiarów odleglości.

SPARK Line – długopisy biurowe i szkolne, zszywacze także nożycowe, dziurkacze małe i duże, temperówki automatyczne.

FACTIS marka eksportowa firmy Marco Dachs z Hiszpanii – szeroki asortyment różnego typu gum do wymazywania od szkolnych do technicznych, o różnych własnościach i przeznaczeniu, także dla pracowni projektowych oraz artystyczno-konserwatorskich, jedyna w swoim rodzaju obrotowa guma automatyczna na baterie o wymiennych wkładach w dwóch  twardościach, tworzywowe kredki niełamliwe całe wykonane z masy rysunkowej, ekspozytory z gumami, teczki A4 na dokumenty, pędzle do malowania o różnych rozmiarach.

EISEN Niemcy – temperówki pojedyncze i podwójne, plastikowe i metalowe, z pojemnikiem i z gumką. Doskonałe niemieckie ostrza.

SEGNO Włochy – oryginalne długopisy automatyczne SOFIA w wersjach : kolorowej z wykończeniami w kolorze złota oraz SILVER, GOLD i SILVER-GOLD, pozłacane i posrebrzane.

SERVE – nowa oferta – innowacyjne produkty wykonane z najlepszych tworzyw na najlepszym technologicznie parku maszynowym : temperówki z gumką, zakreślacze z płynnym tuszem tzw. liquidowe, długopisy z tuszem żelowym szybkoschnącym i nie rozmazuącym się , nowoczesne ołówki automatyczne i wkłady do ołówków o różnej grubości grafitu. Produkcja odbywa się w najlepszych technologicznie zakładach w Japonii, Korei i Chinach.

EUROSPARK - od 1991 roku bezpośredni importer i dystrybutor na Polskę artykułów szkolno - biurowych światowych marek handlowych: FIBRACOLOR + HI-TEXT Włochy ( pisaki, mazaki, markery, permanenty ),  FACTIS Hiszpania ( gumy do wymazywania, kredki, teczki, korektory ), LORENZ Włochy (cyrkle), EISEN Niemcy ( temperówki ), FAIBO Hiszpania ( linijki, ekierki, zestawy do tablic szkolnych i suchościeralnych, kubki ), SEGNO Włochy ( długopisy SOFIA ),  SPARK ( dziurkacze i zszywacze ), SERVE Turcja, Japonia ( ołówki aut, temperówki, zakreślacze liquidowe ).