Dostawcy

Niemieckie temperówki

Hiszpańskie gumy

Hiszpańskie art. kreślarskie

Włoskie pisaki i markery

Włoskie cyrkle

Tureckie i japońskie art.

Włoskie dług. SOFIA

Dziurkacze i zszywacze

Znana z produktów o wysokiej jakości niemiecka firma z miasta Baiersdorf założona w 1921 roku. Jej klientami są najbardziej wymagający konsumenci na wszystkich rynkach świata. Firma EISEN od początku działalności specjalizuje się w produkcji znakomitych temperówek do ołówków i kredek eksportując około 80% swoich wyrobów na wszystkie kontynenty.

Hiszpański producent wysokiej jakości gum do wymazywania: z kauczuku naturalnego, syntetycznego oraz plastikowych. W ciągłej sprzedaży ponad 40 pozycji o bogatej kolorystyce, różnorodnych kształtach i szerokim zastosowaniu. FACTIS produkuje również kredki z tworzywa sztucznego o wzmocnionej odporności na złamanie. Można je temperować, wymazywać , można kolorować dowolnym ich bokiem. Wszystkie pozycje posiadają europejski certyfikat CE.

Hiszpański producent linijek, ekierek, zestawów kreślarskich, tablic, przyrządów do tablic, a także wielu innych artykułów biurowych i szkolnych z tworzyw sztucznych, korka naturalnego i drewna. Geneza powstania tej katalońskiej firmy sięga 1934 roku. Firma znana z wyrobów wysokiej jakości eksportuje je do ponad 70 krajów świata.

Światowy lider w dziedzinie artykułów piśmienniczych. W szerokiej ofercie tej włoskiej firmy znajdują się : pisaki, mazaki (tradycyjne, dwustronne, magiczne, fantazyjne), długopisy cienko piszące, markery o specjalnym przeznaczeniu : suchościeralne do białych tablic, niezmywalne permanenty dające trwały napis na wszelkich powierzchniach także nowoczesnych oleofobowych m.in. stanowiące ochronę do ekranów lcd, wymazywacze do atramentu, zakreślacze fluorescencyjne farbki do malowania palcami dla dzieci itp.

Firma założona w 1956 roku przez p. Lorenzo Leporati, od roku 1984 specjalizuje się wyłącznie w produkcji cyrkli. Główny zakład produkujący zlokalizowany jest koło słynnego Bergamo a 90 % produkcji stanowi eksport na wszystkie rynki europejskie, a także do USA oraz krajów Ameryki Południowej i Środkowej. Znaczna część produkcji Lorenza sygnowana jest także znakami handlowymi renomowanych dostawców artykułów kreślarskich.

Działająca od 20 lat innowacyjna firma z Turcji, która wykorzystuje najnowsze technologie i materiały w produkowaniu swoich wyrobów. Jej głównym atutem jest bardzo nowoczesny zakład projektowy, który zatrudnia najlepszych specjalistów z wielu krajów tworzących wyroby wg najnowszych, światowych trendów. Firma poza własną produkcją zleca wykonanie swoich patentowych wyrobów w najbardziej nowoczesnych zakładach Japonii, Korei Płd. oraz w Chinach.

Fabryka długopisów stworzona przez pana Guido Donati, twórcę sukcesu renomowanej turyńskiej firmy handlowej GORDON (1979). Segno współpracuje z partnerami z ponad trzydziestu krajów świata prezentując zarówno znakomitą ofertę długopisów jak też niepowtarzalną atmosferę kontaktów z partnerami handlowymi. Najbardziej rozpoznawalnym wyrobem tej firmy jest długopis SOFIA oferowany w Polsce w różnych odmianach.

Autorska seria stworzona dla firmy Eurospark wyselekcjonowanych artykułów biurowych i szkolnych charakteryzująca się wysoką jakością i bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Oferowane wyroby oznaczone tym logiem produkowane są przez zagranicznych producentów o uznanej renomie w danej kategorii produktowej. Seria ta jest sukcesywnie wzbogacana o nowe pozycje.

EUROSPARK - od 1991 roku bezpośredni importer i dystrybutor na Polskę artykułów szkolno - biurowych światowych marek handlowych: FIBRACOLOR + HI-TEXT Włochy ( pisaki, mazaki, markery, permanenty ),  FACTIS Hiszpania ( gumy do wymazywania, kredki, teczki, korektory ), LORENZ Włochy (cyrkle), EISEN Niemcy ( temperówki ), FAIBO Hiszpania ( linijki, ekierki, zestawy do tablic szkolnych i suchościeralnych, kubki ), SEGNO Włochy ( długopisy SOFIA ),  SPARK ( dziurkacze i zszywacze ), SERVE Turcja, Japonia ( ołówki aut, temperówki, zakreślacze liquidowe ).