Dostawcy

Niemieckie temperówki

Hiszpańskie gumy

Hiszpańskie art. kreślarskie

Włoskie pisaki i markery

Włoskie cyrkle

Tureckie i japońskie art.

Włoskie dług. SOFIA

Dziurkacze i zszywacze

Znana z produktów o wysokiej jakości niemiecka firma z miasta Baiersdorf założona w 1921 roku. Jej klientami są najbardziej wymagający konsumenci na wszystkich rynkach świata. Firma EISEN od początku działalności specjalizuje się w produkcji znakomitych temperówek do ołówków i kredek eksportując około 80% swoich wyrobów na wszystkie kontynenty.

Hiszpański producent wysokiej jakości gum do wymazywania: z kauczuku naturalnego, syntetycznego oraz plastikowych. W ciągłej sprzedaży ponad 40 pozycji o bogatej kolorystyce, różnorodnych kształtach i szerokim zastosowaniu. FACTIS produkuje również kredki z tworzywa sztucznego o wzmocnionej odporności na złamanie. Można je temperować, wymazywać , można kolorować dowolnym ich bokiem. Wszystkie pozycje posiadają europejski certyfikat CE.

Hiszpański producent linijek, ekierek, zestawów kreślarskich, tablic, przyrządów do tablic, a także wielu innych artykułów biurowych i szkolnych z tworzyw sztucznych, korka naturalnego i drewna. Geneza powstania tej katalońskiej firmy sięga 1934 roku. Firma znana z wyrobów wysokiej jakości eksportuje je do ponad 70 krajów świata.

Światowy lider w dziedzinie artykułów piśmienniczych. W szerokiej ofercie tej włoskiej firmy posiadamy: pisaki, mazaki (tradycyjne, dwustronne, magiczne, fantazyjne), długopisy cienko piszące oraz z tuszem fluorescencyjnym. Także markery o specjalnym przeznaczeniu : suchościeralne do białych tablic, niezmywalne permanenty dające trwały napis na wszelkich powierzchniach, wymazywacze do atramentu, zakreślacze fluorescencyjne itp.

Firma założona w 1956 roku przez p. Lorenzo Leporati, od roku 1984 specjalizuje się wyłącznie w produkcji cyrkli. Główny zakład produkujący zlokalizowany jest koło słynnego Bergamo a 90 % produkcji stanowi eksport na wszystkie rynki europejskie, a także do USA oraz krajów Ameryki Południowej i Środkowej. Znaczna część produkcji Lorenza sygnowana jest także znakami handlowymi renomowanych dostawców artykułów kreślarskich.

Działająca od 20 lat innowacyjna firma z Turcji, która wykorzystuje najnowsze technologie i materiały w produkowaniu swoich wyrobów. Jej głównym atutem jest bardzo nowoczesny zakład projektowy, który zatrudnia najlepszych specjalistów z wielu krajów tworzących wyroby wg najnowszych, światowych trendów. Firma poza własną produkcją zleca wykonanie swoich patentowych wyrobów w najbardziej nowoczesnych zakładach Japonii, Korei Płd. oraz w Chinach.

Fabryka długopisów stworzona przez pana Guido Donati, twórcę sukcesu renomowanej turyńskiej firmy handlowej GORDON (1979). Segno współpracuje z partnerami z ponad trzydziestu krajów świata prezentując zarówno znakomitą ofertę długopisów jak też niepowtarzalną atmosferę kontaktów z partnerami handlowymi. Najbardziej rozpoznawalnym wyrobem tej firmy jest długopis SOFIA oferowany w Polsce w róznych odmianach.

Autorska seria stworzona dla firmy Eurospark wyselekcjonowanych artykułów biurowych i szkolnych charakteryzująca się wysoką jakością i bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Oferowane wyroby oznaczone tym logiem produkowane są przez zagranicznych producentów o uznanej renomie w danej kategorii produktowej. Seria ta jest sukcesywnie wzbogacana o nowe pozycje.

EUROSPARK - od 1990 roku bezpośredni importer i dystrybutor artykułów szkolnych i biurowych następujących marek handlowych: FIBRACOLOR + HI-TEXT Włochy   ( pisaki, mazaki, markery, permanenty ),  FACTIS Hiszpania ( gumy do wymazywania, kredki ), LORENZ Włochy (cyrkle), EISEN Niemcy ( temperówki ), FAIBO Hiszpania ( linijki, ekierki, zestawy do tablic szkolnych i suchościeralnych), SEGNO Włochy ( długopisy SOFIA ),  SPARK ( dziurkacze i zszywacze ), SERVE Hi-Tech Turcja, Japonia.

Przedsiębiorstwo Handlowe EUROSPARK sp.j. - adres: ul. Katowicka 36 , 31-351 Kraków
tel. 12 638 45 55, 12 638 45 34; fax 12 638 44 64; e-mail:  handel@eurospark.eu