Działamy od 1990 roku

ABOUT US

Firma EUROSPARK powstała w 1990 roku i specjalizuje się w imporcie artykułów szkolno-biurowych od renomowanych producentów, głównie europejskich. Dystrybucja produktów z naszej oferty odbywa się poprzez sieć ponad stu najlepszych hurtowni na terenie całej Polski.

Jesteśmy przedstawicielami na zasadach wyłacznej dystrybucji w naszym kraju firm, które produkują wyroby oznaczone logiem:

FIBRACOLOR, HI-TEXT firma: Fibracolor, Włochy – artykuły piśminenne : pisaki – pojedyncze i dwustronne, mazaki – zwykłe, dla dzieci od 1 roku ! wymazywalne, magiczne, do materiałów, pieczątki/stempelki, akwarelowe, artystyczne do ozdabiania, duże-plakatowe, profesjonalne 100-kolorowe, markery niezmywalne, markery suchościeralne do tablic, markery do płyt CD, DVD i na różne folie prezentacyjne OHP, zakreślacze flurescencyjne, wymazywacze do atramentów z natychmiastową korekcją, cienkopisy, nowoczesne plasteliny, bezglutenowe farby akwarelowe i tempery, ołówki i kredki.

FAPI/FAIBO Hiszpania – zestawy kreślarskie niełamliwe, linijki, ekierki, kątomierze, duże przybory gemetryczne i kreślarskie do tablic szkolnych i prezentacyjnych.

LORENZ Włochy – cyrkle i zestawy cyrkli : szkolne, techniczne, precyzyjne i profesjonalne,

SPARK Line – długopisy biurowe i szkolne, zszywacze zwykłe i nożycowe, dziurkacze, temperówki automatyczne i inne artykuły biurowe,

FACTIS firma : Marco Dachs, Hiszpania – szeroki asortyment różnego typu gum do wymazywania od szkolnych do technicznych, o różnych własnościach i przeznaczeniu, także dla pracowni projektowych oraz artystyczno-konserwatorskich, kredki plastikowe całe wykonane z masy rysunkowej, ekspozytory z gumami.

EISEN Niemcy – temperówki pojedyncze i podwójne, plastikowe i metalowe, z pojemnikiem i z gumką.
SEGNO Włochy – oryginalne długopisy automatyczne SOFIA typu GOLD i SILVER, pozłacane i posrebrzane oraz z oryginalnymi powłokami lakierniczymi.

SERVE Nowa oferta – innowacyjne produkty wykonane z najlepszych tworzyw na najlepszym technologicznie parku maszynowym – temperówki z gumką, tekstmarkery liquidowe, długopisy z tuszem żelowym, nowoczesne ołówki automatyczne i wkłady do ołówków o różnej grubości grafitu. Produkcja odbywa się w Japonii, Korei i Chinach.

Our company has been in business since 1990. We specialize in school and office supplies imported from West European manufacturers. Our clientele is currently represented by over a hundred Polish wholesalers.

Przedsiębiorstwo Handlowe EUROSPARK sp.j. - adres: ul. Katowicka 36 , 31-351 Kraków
tel. 12 638 45 55, 12 638 45 34; fax 12 638 44 64; e-mail:  handel@eurospark.eu